Kleo v3.0.4 - en to nl_NL translation catalogue (494 entries)

en: % Comments
nl_NL: % Reacties

en: % items
nl_NL: % producten

en: (Kleo) Recent posts
nl_NL: (Kleo) Recente artikelen

en: - Background
nl_NL: - Achtergrond

en: 0 Comments
nl_NL: 0 Reacties

en: 0 items
nl_NL: 0 producten

en: 0 likes text
nl_NL: 0 leuk gevonden tekst

en: 1 Comment
nl_NL: 1 Reactie

en: 1 item
nl_NL: 1 product

en: 1 like text
nl_NL: 1 leuk gevonden tekst

en: 404 Not Found
nl_NL: 404 Niet Gevonden

en: <p class="description">Here you will set your site-wide preferences.</p>
nl_NL: <p class="description">Hier stel je de website brede instellingen in.</p>

en: <p>Theme customisations are done here. Make sure to <a target="_blank" href="%s">Import Demo Content</a> first</p>
nl_NL: <p>Theme aanpassingen zijn gedaan. Wees er zeker van dat je de <a target="_blank" href="%s">Importeer Demo Inhoud</a> eerst doet</p>

en: <span class='unapproved'>Your comment is awaiting moderation.</span>
nl_NL: <span class='unapproved'>Jouw opmerking wacht op goedkeuring.</span>

en: <span id="older-nav">Go back</span>
nl_NL: <span id="older-nav">Ga Terug</span>

en: <span id="older-nav">Go to article</span>
nl_NL: <span id="older-nav">Ga naar artikel</span>

en: Access group directory
nl_NL: Groepen Overzicht Toegang

en: Access to groups
nl_NL: Toegang tot groepen

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
nl_NL[0]: Activeer geinstalleerde plugin
nl_NL[1]: Activeer geinstalleerde plugins

en: Activity Layout
nl_NL: Activiteiten Uiterlijk

en: Add a custom text in the main menu to show only on Buddypress pages.
nl_NL: Voeg een aangepaste tekst aan je hoofd menu toe dat alleen zichtbaar is op Buddypress pagina's.

en: Add media to your profile
nl_NL: Voeg media toe aan je profiel

en: Add to Menu
nl_NL: Voeg toe aan Menu

en: Add toggle button on your main menu
nl_NL: Voeg een schakelaar knop toe aan je menu

en: After Menu text
nl_NL: Na menu tekst

en: After title
nl_NL: Acter de titel

en: Ajax Search in menu
nl_NL: Ajax Zoeken in menu

en: All
nl_NL: Alles

en: All categories
nl_NL: Alle categorieen

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geinstalleerd en geactiveerd. %s

en: Allow people to like your post
nl_NL: Sta mensen toe je berichten leuk te vinden

en: Apple Iphone Icon
nl_NL: Apple Iphone Icoon

en: Apple Iphone Icon (57px 57px).
nl_NL: Apple Iphone Icoon (57px 57px).

en: Apple Iphone Retina Icon
nl_NL: Apple Iphone Retina Icoon

en: Apple Iphone Retina Icon (114px 114px).
nl_NL: Apple Iphone Retina Icoon (114px 114px).

en: Apple Iphone Retina Icon (72px 72px).
nl_NL: Apple Iphone Retina Icoon (72px 72px).

en: Apple iPad Icon
nl_NL: Apple iPad Icoon

en: Apple iPad Retina Icon
nl_NL: Apple iPad Retina Icoon

en: Apple iPad Retina Icon (144px 144px).
nl_NL: Apple iPad Retina Icoon (144px 144px).

en: Archive for category:
nl_NL: Archief voor Onderwerp:

en: Archive for date:
nl_NL: Datum Archief Voor:

en: Archive for month:
nl_NL: Maand Archief Voor:

en: Archive for year:
nl_NL: Jaar Archief Voor:

en: Archives
nl_NL: Archief

en: Authentication required.
nl_NL: Verificatie Nodig

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author Archive
nl_NL: Auteur's Archief

en: Back to %s
nl_NL: Terug naar %s

en: Before Menu text
nl_NL: Voor menu tekst

en: Before title
nl_NL: Voor de titel

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Begin met het installeren van de plugin
nl_NL[1]: Begin met het installeren van de plugins

en: Blog
nl_NL: Berichtenpagina

en: Blog Page Layout
nl_NL: Berichten Pagina Uiterlijk

en: Browse:
nl_NL: Surf:

en: Cart Subtotal
nl_NL: Winkelmandje subtotaal

en: Catalog mode
nl_NL: Catalogus modus

en: Categories/Archives Layout
nl_NL: Categorien/Archief Uiterlijk

en: Checkout details
nl_NL: Rekening details

en: Choose icon
nl_NL: Kies een icoon

en: Choose the Post Type:
nl_NL: Kies het Berichten Type:

en: Choose where to show page title. In the breadcrumb section or in the main content
nl_NL: Kies waar de pagina titel wordt getoont. In het broodkruimel gebied of bij de algemene inhoud

en: Click here to cancel the reply
nl_NL: Click hier om je antwoordt te annuleren

en: Clients - link
nl_NL: Clienten - link

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Contact Form Message
nl_NL: Contact Formulier Bericht

en: Contact form text
nl_NL: Contact formulier tekst

en: Contact form title
nl_NL: Contact formulier titel

en: Create an account
nl_NL: Creeër een account

en: Cross-sell Products number
nl_NL: Aantal Cross-sell Producten

en: Custom Badge Background
nl_NL: Aangepaste Label Achtergrong

en: Custom Badge color
nl_NL: Aangepaste Label kleur

en: Custom link
nl_NL: Aangepaste link

en: Custom link redirect
nl_NL: Aangepaste link redirect

en: Custom main menu info
nl_NL: Aangepaste hoofd menu info

en: Custom page for Portfolio Archive
nl_NL: Aangepaste pagina voor Portfolio Archief

en: Customize your post meta separator.
nl_NL: Pas je berichten meta scheidingsuiterlijk aan.

en: Default Featured Image Placeholder
nl_NL: Standaard Featured Afbeelding plaatshouder

en: Default Layout
nl_NL: Standaar Uiterlijk

en: Default WordPress redirect
nl_NL: Standaard Wordpress redirect

en: Default sidebar
nl_NL: Algemene Zijbar

en: Defined in px. Enter values without px
nl_NL: Defineer in px. Vul waarden in zonder px

en: Description:
nl_NL: Omschrijving:

en: Development mode
nl_NL: Ontwikkelaars Modus

en: Disable prices
nl_NL: Deactiveer prijzen

en: Disable prices on category pages and product page
nl_NL: Deactiveer prijzen op category pagina's en producten pagina's

en: Display Meta Fields
nl_NL: Toon Meta Velden

en: Display Thumbnail?
nl_NL: Toon Thumbnail?

en: Display excerpt?
nl_NL: Toon uitreksel?

en: Display like counts
nl_NL: Toon leuk cijfers

en: Display media on post page
nl_NL: Toon media op berichten pagina

en: Display media on single portfolio page
nl_NL: Toon media op een enkele portfolio berichtenpagina

en: Display post meta in Single post page
nl_NL: Toon berichten meta in Enkele Berichtenpagina

en: Display post meta on archive listing
nl_NL: Toon berichten meta op archief pagina's

en: Display previous and next member navigation
nl_NL: Toon vorige en volgende leden navigatie

en: Display previous and next post navigation
nl_NL: Toon vorige en volgende berichten navigatie

en: Display related posts in custom post type single entry
nl_NL: Toon gerelateerde artikelen in een aangepast bericht type

en: Display related posts in single blog entry
nl_NL: Toon gerelateerde artikelen in een enkel bericht

en: Display social icons
nl_NL: Toon sociale iconen

en: Display social share icons after single blog entry.
nl_NL: Toon sociaal delen iconen na de berichten inhoud

en: Display style for Portfolio page
nl_NL: Toon de stijl voor de Portfolio pagina

en: Display top bar
nl_NL: Toon Top Bar

en: Display type
nl_NL: Toon type

en: Displays your most popular posts sorted by most liked
nl_NL: Toon je meest populaire artikelen op meest gewardeerd gesorteert

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
nl_NL: Toon geen tags aan de voorzijde.

en: Edit
nl_NL: Aanpassen

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email successfully sent!
nl_NL: E-mail is verzonden!

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Enable @mentions.
nl_NL: Activeer @mentions.

en: Enable Contact form
nl_NL: Activeer het Contact Formulier

en: Enable Full width Group Header
nl_NL: Activeer Volledig Wijde Groeps Header

en: Enable Full width Profile Header
nl_NL: Activeer Volledige Wijde Profiel Header

en: Enable Go Up button
nl_NL: Activeer Ga Naar Boven knop

en: Enable Layout Switcher Icons
nl_NL: Activeer het Uiterlijk Verwisselaar Icoon

en: Enable Likes by Ajax
nl_NL: Activeer Leuk worden gevonden via Ajax

en: Enable Media on single page
nl_NL: Activeer Media op een enkele pagina

en: Enable Mega Menu for child items.
nl_NL: Activeer Mega Menu voor kind items.

en: Enable Page comments
nl_NL: Activeer Pagina Reacties

en: Enable Registration via Facebook
nl_NL: Activeer Registratie via Facebook

en: Enable Social share
nl_NL: Activeer Sociaal Delen

en: Enable comments on portfolio single page
nl_NL: Activeer reacties op een portfolio berichtenpagina

en: Enable custom posts related
nl_NL: Activeer aangepaste gerelateerde artikelen

en: Enable maintenance mode.
nl_NL: Activeer Onderhoudsmodus.

en: Enable member navigation
nl_NL: Activeer leden navigatie

en: Enable online status
nl_NL: Activeer online status

en: Enable or disable Buddypress @mentions in forum topics.
nl_NL: Activeer of deactiveer Buddypress @mentions in forum onderwerpen.

en: Enable or disable Login/Register with Facebook
nl_NL: Activeer of deactiveer Login/Registratie met Facebook

en: Enable or disable logo resizing when scrolling down the page
nl_NL: Activeer of deactiveer het aanpassen van het logo formaat wanneer je op een pagina naar beneden scrolled

en: Enable or disable main menu background transparency
nl_NL: Activeer of deactiveer achtergrong transpirantie van het hoofd menu

en: Enable or disable the button for search.
nl_NL: Activeer of deactiveer de knop voor het zoeken.

en: Enable or disable the button in the right down corner that takes you to the top of the screen.
nl_NL: Activeer of deactiveer de knop in de rechter beneden hoek waarmee je naar boven wordt gebracht.

en: Enable or disable the contact form bottom screen
nl_NL: Activeer of deactiveer het contact formulier scherm op de bodem

en: Enable or disable the site path under the page title.
nl_NL: Activeer of deactiveer de website pad onder de pagina titel.

en: Enable or disable the social icons in top bar.
nl_NL: Activeer of deactiveer de sociale iconen in de top bar.

en: Enable or disable the sticky menu.
nl_NL: Activeer of deactiveer het plakende menu

en: Enable or disable the top bar.<br> See Social icons tab to enable the social icons inside it.<br> Set a Top menu from  Appearance - Menus
nl_NL: Activeer of deactoveer de top bar. <br> Ga naar de Sociale Iconen tabblad om de sociale iconen daarin te activeren. <br> Stel de Top menu in via Weergave - Menu's

en: Enable or disable wordpress default top toolbar
nl_NL: Activeer of deactiveer de wordpress standaard toolbar

en: Enable portfolio navigation
nl_NL: Activeer portfolio navigatie

en: Enable post likes
nl_NL: Activeer het leuk vinden van berichten

en: Enable post navigation
nl_NL: Activeer berichten navigatie

en: Enable product listing Appear Animation
nl_NL: Activeer product overzicht Verschijn Animatie

en: Enable product navigation
nl_NL: Activeer producten navigatie

en: Enable related posts
nl_NL: Activeer gerelateerde artikelen

en: Enable side menu on your site
nl_NL: Activeer het zij menu op je website

en: Enable socket text
nl_NL: Activeer socket tekst

en: Enable text under the footer widgets area
nl_NL: Activeer tekst onder het footer widgets gebied

en: Enable/disable the display of post meta like author, categories, date
nl_NL: Activeer/deactiveer de vertoning van berichten meta zoals auteur, categorie, datum

en: Enabled Layouts
nl_NL: Activeer Uiterlijken

en: Enter a valid email address where the emails are sent to
nl_NL: Vul een geldig e-mail adres in voor de geadreseerde

en: Error 404 - Page not found
nl_NL: 404 Fout - Niets Gevonden

en: Excerpt length(characters):
nl_NL: uitreksel Lengte (aantal karakters):

en: Exclude IDs
nl_NL: Sluit ID's uit

en: Exclude social share by Post IDs
nl_NL: Uitsluiten van sociaal delen gebasseerd op Berichten ID's

en: Failure!
nl_NL: Fout!

en: Featured Content
nl_NL: Uitgelichte Inhoud

en: Featured articles per row
nl_NL: Featured berichten per rij

en: Featured content display type
nl_NL: Featured inhoud vertoningstype

en: Font size in pixels. Default: 12
nl_NL: Letter formaat in pixels. Standaard: 12

en: Fonts
nl_NL: Lettertypen

en: Footer Text
nl_NL: Footer Tekst

en: For how many days to show the NEW badge once a product is added to the shop.
nl_NL: Voor hoeveel dagen moet een product als nieuw worden getoont in de winkel vanaf het moment dat het is toegevoegd.

en: Forgot your details?
nl_NL: Je gegevens vergeten?

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Get Featured image from content
nl_NL: Verkrijg Featured afbeelding van de inhoud

en: Get the likes count by Ajax if you have cached content. <br> NOTE: Not recommended. This will increase page load DRAMATICALLY.
nl_NL: Verkrijg de leuk gevonden tellingen via Ajax als je gecachede inhoud hebt. <br> NOTITIE: Niet geadviseerd. Dit zal de pagina lading DRAMATISCH verhogen.

en: Go back
nl_NL: Ga Terug

en: Go to the shop
nl_NL: Ga naar de winkel

en: Group page restriction
nl_NL: Groep pagina restrictie

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Groups Layout
nl_NL: Groepen Uiterlijk

en: Groups directory restriction
nl_NL: Groepen Overzicht restrictie

en: Groups per page
nl_NL: Groepen per pagina

en: Header Banner content
nl_NL: Header Banner inhoud

en: Header Layout
nl_NL: Header Opmaak

en: Header options
nl_NL: Header opties

en: Hide Breadcrumb section for Profile pages
nl_NL: Verberg het Broodkruimel gebied voor Profiel pagina's

en: Home
nl_NL: Start

en: How many columns to have in the grid
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er in het raster

en: How many groups to show per page in the Groups Directory
nl_NL: Hoeveel groepen moeten er worden getoont in het Groepen Overzicht

en: How many members to show per page in the Members Directory
nl_NL: Hoeveeel leden moeten er getoont worden in het Leden Overzicht

en: How many products to show per page
nl_NL: Hoeveel producten te tonen per pagina

en: How the display meta, left side or under the title. Applies to standard layout only.
nl_NL: Hoe wordt de meta info weergegeven, linker zijde of onder de titel? Geldt alleen voor het standaard uiterlijk.

en: How your blog posts will display
nl_NL: Hoe je berichten zullen worden getoont

en: I remember my details
nl_NL: Ik herinner mijn gegevens

en: If enabled it will show a colored dot next to each member avatar
nl_NL: Wanneer geactiveerd toont het een gekleurde stip bij de leden avatar

en: If enabled it will show post info like author, categories
nl_NL: Wanneer geactiveerd zal het berichten meta tonen zoals auteur, categorien

en: If enabled it will show the Group Photo section in full width
nl_NL: Wanneer geactiveerd toont het de groep foto in volledige wijdte

en: If enabled it will show the profile Photo in full width
nl_NL: Wanneer geactiveerd toont het de profiel foto in volledige wijdte

en: If enabled the breadcrumb section will be hidden. Best used when you enable full width profile page below
nl_NL: Als deze optie is geactiveerd dan zal het broodkruimel gebied verborgen zijn. Deze optie werkt het beste bij een volledige wijde profiel pagina instelling

en: If you enable catalog mode will disable Add To Cart buttons, Checkout and Shopping cart.
nl_NL: Het activeren van de catalogus modus deactiveerd Voeg Toe Aan Winkelmandje, Afrekenen en Winkelmandje.

en: If you enable this make sure you have checked also Settings - Discussion - Allow people to post comments on new articles
nl_NL: Als je dit activeerd wees er zeker van dat je de Instellingen - Reacties - Sta toe dat bezoekers kunnen reageren op nieuwe artikelen, aan hebt staan

en: If you enable this, CSS and JS resources will not be loaded minified
nl_NL: Wanneer je deze optie activeerd dan zullen je CSS en JS bronnen niet geminimaliseerd laden

en: If you enable this, a beautiful snowing effect will cover the whole site
nl_NL: Wanneer je deze optie activeerd dan verschijnt er een practig sneeuw effect over de gehele website

en: If you enable this, users that registered with Facebook will display Facebook profile image as avatar.
nl_NL: Wanneer je deze optie activeerd, dan zullen registrerende leden hun Facebook profiel afbeelding als avatar krijgen.

en: If you enable this, users will be able to register a new account using Facebook. This skips the registration page including required profile fields
nl_NL: Wanneer je deze optie selecteerd, dan zullen gebruikers een nieuw account kunnen aanmaken met gebruik van Facebook. Hiermee wordt de registratie pagina overgeslagen inclusief de benodigde profie velden.

en: If you have not set a Featured image allow the system to show the first image from post content on archive pages
nl_NL: Als je geen Featured afbeelding hebt geselecteer dan zal het systeem de eerste afbeelding van de berichten inhoud gebruiken op archief pagina's

en: If you want to show image/gallery/video before the content on single portfolio page
nl_NL: Als je afbeelding/gallerij/video wilt tonen voor de inhoud van een enkel portfolio bericht

en: If you want to show image/gallery/video/audio before the post on single page
nl_NL: Als je afbeeldingen/video's/audio wilt tonen voor het bericht op de enkele berichten pagina

en: If you want to show meta info in Blog posts listing like Author, Date, Category
nl_NL: Als je meta info wilt laten zien, zoals Auteur, Datum, Categorie

en: If your post does not have a Featured image set then show a default image on archive pages.
nl_NL: Als je bericht geen Featured afbeelding heeft ingesteld dan zal de standaard afbeelding worden getoont op archief pagina's.

en: Import successful. Have fun!
nl_NL: Import is succevol. Veel plezier!

en: Install Plugins
nl_NL: Installeer Plugins

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer benodigde plugins

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Installeerd Plugin: %s

en: Integrates "My Account" into Buddypress profile tabs
nl_NL: Integreerd "My Account" in de Buddypress profiel tabbladen

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nl_NL: Het ziet er naar uit dat er hier niets is gevonden. Misschien een zoekopdracht proberen?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: Het ziet er naar uit dat ik niet kan vinden wat je zoekt. Misschien helpt het om te zoeken.

en: It will appear at the end of your primary menu
nl_NL: Het zal verschijnen aan het einde van je primaire menu

en: Just the icon
nl_NL: Alleen het icoon

en: Layout settings
nl_NL: Opmaak instellingen

en: Leave a reply
nl_NL: Geef een antwoord

en: Leave a reply to %s
nl_NL: Geef antwoordt aan %s

en: Let it snow
nl_NL: Laat het sneeuwen

en: Let your visitors switch the layout of the Blog page
nl_NL: Laat je bezoekers het uiterlijk van je Berichten pagina veranderen.

en: Limit:
nl_NL: Limiet:

en: List of Post IDs separated by comma to exclude from showing likes
nl_NL: Vermeld Berichten ID's komma gescheiden om uit te sluiten van vertoning van leuk worden gevonden

en: List of Post IDs separated by comma to exclude from showing.
nl_NL: Vermeld Berichten ID's komma gescheiden om uit te sluiten van vertoning.

en: Live Notifications
nl_NL: Live Notificaties

en: Log in to reply.
nl_NL: Login om te beantwoorden.

en: Log in with Facebook
nl_NL: Login met Facebook

en: Log in with your credentials
nl_NL: Login met je gegevens

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nl_NL: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Uitloggen?</a>

en: Login redirect for Popup
nl_NL: Login redirect voor Popup

en: Login successful, redirecting...
nl_NL: Succesvol ingelogd, je wordt omgeleidt...

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Mail couldn't be sent. Please try again!
nl_NL: E-mail kon niet worden verstuurd. Probeer het opnieuw.

en: Main Layout
nl_NL: Algemene Opmaak

en: Main Menu Font size
nl_NL: Hoofdmenu Letter formaat

en: Main Sidebar
nl_NL: Hoofd Zijbar

en: Main content width for one sidebar templates
nl_NL: Algemene inhoud breedte met 1 zijbar opmaak

en: Main content width for two sidebars templates
nl_NL: Algemene inhoud breedte met twee zijbarren opmaak

en: Main menu info
nl_NL: Hoofd menu info

en: Make the Top bar background a little darker instead of same header color. This is based on Styling options - Header.
nl_NL: Maak de achtergrond van de Top Bar iets donkerder in plaats van dezelfde kleur als de Header kleur. Dit is gebasseerd op de Stijling opties - Header.

en: Manage account in Buddypress
nl_NL: Onderhoud je account in Buddypress

en: Mark all as read
nl_NL: Markeer alles als gelezen

en: Member Profile Layout
nl_NL: Leden Profiel Uiterlijk

en: Members
nl_NL: Leden

en: Members Directory Layout
nl_NL: Leden Overzicht Uiterlijk

en: Members directory restriction
nl_NL: Leden Overzicht restrictie

en: Members per page
nl_NL: Leden per page

en: Membership settings
nl_NL: Lidmaatschap instellingen

en: Memberships
nl_NL: Lidmaatschap

en: Menu cart location
nl_NL: Menu winkelmandje locatie

en: Merge
nl_NL: Samenvoegen

en: Message to show in maintenance mode
nl_NL: Bericht om te tonen bij onderhoudsmodus.

en: Message:
nl_NL: Bericht:

en: Meta settings
nl_NL: Meta instellingen

en: Minute %s
nl_NL: Minuten %s

en: Miscellaneous
nl_NL: Diverse

en: Mobile menu Cart Icon
nl_NL: Mobiele menu Winkelmandje Icoon

en: More than 1 like text
nl_NL: Meer dan 1 leuk gevonden tekst

en: My Account
nl_NL: Mijn Account

en: My Downloads
nl_NL: Mijn Downloads

en: My Orders
nl_NL: Mijn Bestellingen

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Image
nl_NL: Volgende Afbeelding

en: Next section
nl_NL: Volgende gedeelte

en: No items available here for the moment
nl_NL: Geen items beschikbaar op dit moment

en: No new notifications
nl_NL: Geen nieuwe notificaties

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
nl_NL: Geen oEmbed resultaten gevonden voor %s. Bekijk voor meer informatie bij

en: No search results were found here!
nl_NL: Er zijn hier geen zoekresultaten gevonden!

en: Not logged in
nl_NL: Niet ingelogd

en: Not members
nl_NL: Geen leden

en: Number of days to treat a product as new
nl_NL: Aantal dagen dat een product als nieuw moet worden gezien

en: Number of items per row
nl_NL: Aantal items per rij

en: On product listing the products will have a appear animation.
nl_NL: Op het producten overzicht zullen producten een verschijningsanimatie krijgen.

en: Order Complete
nl_NL: Bestelling Compleet

en: Order in Membership table
nl_NL: Rang in Lidmaatschapstabel

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: Page Title location
nl_NL: Pagina Titel locatie

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages:
nl_NL: Bladzijdes:

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Paste your Google Analytics, other tracking code or any script you need.<br/> This will be loaded in the footer.
nl_NL: Plak je Google Analytics, andere tracking code of andere  script hier.<br/> Deze wordt geladen in de footer.

en: Permalink to %s
nl_NL: Permalink naar %s

en: Permanent Link:
nl_NL: Permanente Link:

en: Place you custom css here
nl_NL: Plaats je aangepaste css hier

en: Please Try Again
nl_NL: Probeer Opnieuw

en: Please click again to login with Facebook and allow the application to use your email address
nl_NL: Click nogmaals om met Facebook in te loggen en laat de applicatie gebruik maken van je e-mail adres

en: Please connect your facebook account.
nl_NL: Verbind je Facebook account.

en: Please enter a message.
nl_NL: Schrijf een bericht.

en: Please enter your email address.
nl_NL: Vul je e-mail adres in.

en: Please enter your name.
nl_NL: Vul je naam in.

en: Please select data to import.
nl_NL: Slecteer data om te importeren.

en: Please try searching by different terms.
nl_NL: Probeer te zoeken met een andere term.

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd

en: Popular Posts
nl_NL: Populaire Artikelen

en: Popular level
nl_NL: Populaire level

en: Portfolio Page
nl_NL: Portfolio Pagina

en: Portfolio Single Item Page
nl_NL: Portfolio Enkele Item Pagina

en: Portfolio item
nl_NL: Portfolio bericht

en: Portfolio name
nl_NL: Portfolio naam

en: Post comment
nl_NL: Verstuur je opmerking

en: Post meta separator
nl_NL: Berichten meta scheiding

en: Post meta style for standard layout
nl_NL: Berichten meta stijl voor het standaard uiterlijk

en: Posts per row
nl_NL: Berichten per rij

en: Posts:
nl_NL: Artikelen:

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous Image
nl_NL: Vorige Afbeelding

en: Previous section
nl_NL: Vorige gedeelte

en: Primary Menu
nl_NL: Hoofd Menu

en: Product image effect
nl_NL: Product afbeelding effect

en: Quick View
nl_NL: Snel Bekijken

en: Quick css
nl_NL: Snelle css

en: Read more
nl_NL: Lees Meer

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl_NL: Klaar om je eerste artikel te schrijven? <a href="%1$s">Start Hier</a>.

en: Recent posts with thumbnails widget.
nl_NL: Recente Artikelen met thumbnail widget.

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Register page Layout
nl_NL: Registratie pagina Uiterlijk

en: Registration is not open at this time. Please come back later.
nl_NL: Registratie is momenteel niet mogelijk. Kom later terug.

en: Registration using Facebook is not currently allowed. Please use our Register page
nl_NL: Registratie met een Facebook account is momenteel niet toegestaan. Gebruik onze Registratie pagina.

en: Related
nl_NL: Gerelateerd

en: Related Articles
nl_NL: Gerelateerde Artikelen

en: Related Products number
nl_NL: Aantal Gerelateerde Producten

en: Reload the current page
nl_NL: Herlaad de huidige pagina

en: Remember me
nl_NL: Onthoudt mij

en: Remove Embed
nl_NL: Verwijder Bijlage

en: Replace the default Mobile Menu with the Side Menu
nl_NL: Vervang het standaard Mobiele Menu met de Zij Menu

en: Reply
nl_NL: Beantwoord

en: Reset Password
nl_NL: Herstel Wachtwoord

en: Resize logo on scroll
nl_NL: Pas logo formaat aan bij scrollen

en: Restrict users from adding media to their profile using rtMedia
nl_NL: Limiteer gebruikers van het toevoegen van media via rtMedia

en: Restrict viewing other profiles
nl_NL: Het bekijken van andere profielen restrictie

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Ga terug naar Benodigde Plugin Installatie

en: SAVE NOW
nl_NL: BESPAAR NU

en: Search context
nl_NL: Zoek Inhoud

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Zoekresultaat voor &#8220;%s&#8221;

en: Search results for:
nl_NL: Zoekresultaten voor:

en: Select between wide or boxed site layout
nl_NL: Kies tussen een wijde of geboxte website opmaak

en: Select how you want your header format
nl_NL: Selecteer hoe je de header wilt vormgeven

en: Select main content and sidebar alignment. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer de algemene inhoud en de zijbar plaatsing. Kies tussen 1,2, of 3 column opmaak.

en: Select the appearance for the title and breadcrumb section
nl_NL: Selecteer het uiterlijk voor het Titel/Broodkruimel Gebied

en: Select the layout to use in Woocommerce pages.
nl_NL: Selecteer het uiterlijk voor Woocommerce pagina's

en: Select the layout to use in Woocommerce product listing pages.
nl_NL: Selecteer het uiterlijk van de Woocommerce product overzichtspagina

en: Select the layout to use in bbPress pages.
nl_NL: Selecteer het uiterlijk voor de bbPress pagina's.

en: Select the number of Cross-sell products to show on cart page.
nl_NL: Selecteer het aantal gerelateerde cross-sell producten om te tonen op de product pagina

en: Select the number of columns to use for products display.
nl_NL: Selecteer het aantal columns voor het tonen van de producten

en: Select the number of upsell products to show on product page.
nl_NL: Selecteer het aantal gerelateerde upsell producten om te tonen op de product pagina

en: Select the redirect action taken when members login from the popup window.
nl_NL: Selecteer de redirect actie wanneer leden inloggen vanaf het popup scherm.

en: Select your Activity pages layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Activiteitenpagina uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 column uiterlijk.

en: Select your Blog post page layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Berichten Pagina uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 columnsw uiterlijk.

en: Select your Buddypress Members directory layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Leden overzicht uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 column uiterlijk.

en: Select your Buddypress pages layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Buddypress uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 column uiterlijk.

en: Select your Groups pages layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Groepspagina uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 column uiterlijk.

en: Select your Member profile layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Leden profiel uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 column uiterlijk.

en: Select your Register page layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je Registratiepagina uiterlijk. Kies uit een 1, 2 of 3 column uiterlijk.

en: Select your blog categories layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je berichten categorien uiterlijk. Kies tussen een 1, 2 of 3 columns uiterlijk.

en: Select your blog layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
nl_NL: Selecteer je berichten pagina uiterlijk. Kies tussen een 1, 2 of 3 columns uiterlijk.

en: Select your boxed background
nl_NL: Selecteer je geboxte achtergrond

en: Send
nl_NL: Vertuur

en: Send Private messages
nl_NL: Verstuur Prive Berichten

en: Sending
nl_NL: Wordt verstuurd

en: Sending info, please wait...
nl_NL: Informatie wordt verstuurd, een moment geduld...

en: Sending private messages restriction
nl_NL: Versturen van prive berichten restrictie

en: Set a top/bottom padding for the title section
nl_NL: Stel een top/bodem padding in voor het titel gebied

en: Set your portfolio image size in portfolio list. Defined in pixels. If you are using video items, use a 16:9 size format
nl_NL: Stel je portfolio afbeelding formaat in voor de portfolio weergegeven in pixels. Als je video berichten hebt, gebruik dan een 16:9 formaat

en: Settings for portfolio item page
nl_NL: Instellingen voor de portfolio item pagina

en: Share this
nl_NL: Deel Dit!

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Shop Products Columns
nl_NL: Winkel Producten Columns

en: Shop Products per page
nl_NL: Winkel Producten per pagina

en: Shopping Cart
nl_NL: Winkelmandje

en: Shopping Cart in header menu location
nl_NL: Winkelmandje in header menu locatie

en: Show Facebook avatar
nl_NL: Toon Facebook avatar

en: Show NEW badge for new products added
nl_NL: Toon Nieuw label for nieuwe producten

en: Show back to Portfolio icon(bottom of single portfolio item page)
nl_NL: Toon terug naar Portfilio icoon (onderaan de enkel portfolio berichtenpagina)

en: Show breadcrumb
nl_NL: Toon Broodkruimels

en: Show categories filter on portfolio page
nl_NL: Toon categorie filter op de portfolio pagina

en: Show excerpt on product page
nl_NL: Toon een uittreksel op de producten pagina

en: Show field in memberships table
nl_NL: Toon veld in leden tabel

en: Show from category:
nl_NL: Toon vanuit categorie:

en: Show language switch
nl_NL: Toon Taal Verwisselaar

en: Show percentage badge on products list
nl_NL: Toon percentage label op producten

en: Show/Hide subtitle
nl_NL: Toon/Verberg ondertitel

en: Side Menu
nl_NL: Zij Menu

en: Side menu position
nl_NL: Zij menu positie

en: Side menu type
nl_NL: Type zij menu

en: Sign in
nl_NL: Login

en: Single Post page Layout
nl_NL: Enkel Bericht pagina uiterlijk

en: Site Layout
nl_NL: Website Opmaak

en: Site Width
nl_NL: Website Breedte

en: Site activity restriction
nl_NL: Website activiteiten restrictie

en: Site visitors will see a banner with the message you set bellow.
nl_NL: Website bezoekers krijgen een bericht te zien met de inhoud van hieronder.

en: Social Info
nl_NL: Sociale Info

en: Social Share
nl_NL: Sociaal Delen

en: Social share
nl_NL: Delen op Social Media

en: Social share Post types
nl_NL: Sociaal delen Berichten types

en: Some links are relative to the current user, and are not visible to visitors who are not logged in.
nl_NL: Sommige links zijn alleen voor de huidige gebruiker beschikbaar en niet zichtbaar voor bezoekers die niet ingelogd zijn.

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er is iets fout gegeaan met de plugin API.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Sorry, maar je zoek opdracht leverde niets op. Probeer het opnieuw met andere zoektermen.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugin te activeren. Neem contact op met de administrator van deze website voor hulp bij het activeren van deze plugin.
nl_NL[1]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugins te activeren. Neem contact op met de administrator van deze website voor hulp bij het activeren van deze plugins.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl_NL[0]: Sorry maar je hebt niet de juiste rechten om de %s plugin te installeren. Neem contact op met de website admin voor hulp bij het installeren.
nl_NL[1]: Sorry maar je hebt niet de juiste rechten om de %s plugins te installeren. Neem contact op met de website admin voor hulp bij het installeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugin te updaten. Neem contact op met de administrator van deze website voor hulp bij het updaten van deze plugin.
nl_NL[1]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugins te updaten. Neem contact op met de administrator van deze website voor hulp bij het updaten van deze plugins.

en: Sorry, we haven't found anything based on your criteria.
nl_NL: Sorry, ik kan niks vinden op deze zoekterm.

en: Split
nl_NL: Splitsen

en: Start typing to search...
nl_NL: Type hier om te zoeken...

en: Sticky Main menu
nl_NL: Plakend Hoofd menu

en: Styling options
nl_NL: Stijl Opties

en: TO email
nl_NL: AAN e-mail

en: Tag Archive for:
nl_NL: Label Archief Voor:

en: Tag Name
nl_NL: Tag Naam

en: Testimonial
nl_NL: Getuigenis

en: Testimonial - Author description
nl_NL: Getuigenschrift - Auteurs beschrijving

en: Testimonials
nl_NL: Getuigenissen

en: Text on icon hover
nl_NL: Tekst bij het zweven boven het icoon

en: Text that shows when hovering the icon
nl_NL: Tekst die zichtbaar wordt bij het zweven boven het icoon

en: Text to show in case the post has 1 like
nl_NL: Tekst om te tonen als het bericht 1 leuk gevonden heeft

en: Text to show in case the post has more than 1 like
nl_NL: Tekst om te tonen als het bericht meer dan 1 leuk gevonden heeft

en: Text to show in case the post has no likes
nl_NL: Tekst om te tonen in het geval er geen leuk gevonden zijn

en: Text to show in case user has already liked the post
nl_NL: Tekst om te tonen als de gebruiker het al leuk heeft gevonden

en: Thank you for registering. Please make sure to complete your profile fields below.
nl_NL: Dankjewel voor het registreren. Maak je profiel hieronder compleet.

en: Thank you. Your message has been sent.
nl_NL: Dankjewel! Je bericht is verzonden.

en: The effect on products listing when hovering an image.
nl_NL: Het effect op producten in het overzicht wanneer je boven een afbeelding zweeft

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plugin moet worden geupdate voor maximale werking met het theme: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plugins moeten worden geupdate voor maximale werking met het theme: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aanbevollen plugin is momenteel inactief:  %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel inactief:  %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende benodigde plugin is momenteel inactief:  %1$s.
nl_NL[1]: De volgende benodigde plugins zijn momenteel inactief:  %1$s.

en: Theme options
nl_NL: Theme Opties

en: This article has one comment | This article has %1$s comments
nl_NL[0]: Dit artikel heeft geen opmerkingen
nl_NL[1]: Dit artikel heeft %1$s opmerkingen

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
nl_NL: Hey dit is een beetje onhandig!

en: This text displays next to the main menu
nl_NL: Deze tekst verschijnt naast het hoofd menu

en: This text displays next to the main menu. To disable it just delete the whole text.
nl_NL: Deze tekst wordt getoont naast het hoofd menu. Om te deactiveren verwijder je de gehele tekst.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit theme raad de volgende plugin aan:  %1$s.
nl_NL[1]: Dit theme raad de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit theme heeft de volgende plugin nodig  %1$s.
nl_NL[1]: Dit theme heeft de volgende plugins nodig  %1$s.

en: This will be displayed at top of the category page. Shortcodes are allowed.
nl_NL: Dit wordt getoont boven aan de categorie pagina. Shortcodes zijn toegestaan.

en: This will load the side menu functionality
nl_NL: Dit zal de zij menu functionaliteit laden

en: This will replace the "Sale" badge with "SAVE UP TO xx%"
nl_NL: Dit vervangt de "Sale" label met "SAVE UP TO xx%"

en: This will show on mobile menu a shop icon with the number of cart items
nl_NL: Dit zal een winkel icoon tonen op mobiele menu met het aantal producten daarin

en: Thumbnail image size
nl_NL: Thumbnail afbeelding formaat

en: Title style
nl_NL: Titel stijl

en: Title/Breadcrumb layout
nl_NL: Titel/Broodkruimel Opmaak

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To search the site please enter a valid term
nl_NL: Om de website te doorzoeken heb je een geldige zoekterm nodig

en: Toggle navigation
nl_NL: Blader door de navigatie

en: Top Content
nl_NL: Top Inhoud

en: Top bar - Darker background
nl_NL: Top Bar - Donkerdere achtergrond

en: Transparent Main Menu
nl_NL: Transparant Hoofd Menu

en: Type of side menu appearance
nl_NL: Type zij menu uiterlijk

en: Type your message...
nl_NL: Typ je bericht

en: Unknown error occurred. Please try again!
nl_NL: Onbekende foutmelding. Probeer het opnieuw!

en: Upload retina logo. This is optional and should be double in size than normal logo.
nl_NL: Upload retina logo. Deze optie is optioneel. Het retina logo moet tweemaal het formaat zijn van het normale logo.

en: Upload your own logo.
nl_NL: Upload je eigen logo.

en: Upsell Products number
nl_NL: Aantal Upsell Producten

en: Use the <a href="%1$s">"featured" tag</a> to feature your posts. You can change this to a tag of your choice; if no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
nl_NL: Gebruik de <a href="%1$s">"featured" tag</a> om je bericht te featuren. Je kunt dit wijzigen in een tag van jou keus; als geen bericht overeenkomt met de tag, dan zal <a href="%2$s">sticky berichten</a> worden getoont.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl_NL: Gebruikersnaam of E-mail

en: Video, Sound or Image Thumbnail will appear before post content
nl_NL: Video, Geluid of Afbeelding Thumbnail zal verschijnen voor de bericht inhoud

en: View %s's profile
nl_NL: Bekijk %s's profiel

en: View All Orders
nl_NL: Bekijk Alle Bestellingen

en: View Notifications
nl_NL: Bekijk Notificaties

en: View all POSTS by %s
nl_NL: Bekijk alle ARTIKELEN van %s

en: View all posts by %s
nl_NL: Bekijk alle artikelen van %s

en: View all results
nl_NL: Bekijk alle resultaten

en: View forum results
nl_NL: Bekijk forum resultaten

en: View group results
nl_NL: Bekijk groep reslutaten

en: View member results
nl_NL: Bekijk leden resultaat

en: View members directory
nl_NL: Bekijk het Leden Overzicht

en: View members profile
nl_NL: Bekijk leden profiel

en: View profile
nl_NL: Bekijk profiel

en: View site activity
nl_NL: Bekijk website activiteiten

en: We didn't find your name. Please complete your facebook account before proceeding.
nl_NL: We kunnen je naam niet vinden. Maak je Facebook account volledig voordat je verder gaat.

en: What fields do you want displayed? Link fields will only work if BuddyPress is active.
nl_NL: Welke velden wil je tonen? Link velden werkt alleen als Buddypress is geactiveerd.

en: When you click the menu icon on mobile, the side menu will open instead of the normal menu
nl_NL: Wanneer je op het menu icoon klikt op een mobiel dan zal het zij menu openen in plaats van het normale menu

en: Where the side menu will appear
nl_NL: Waar het zij menu zal verschijnen

en: Woocommerce Category Layout
nl_NL: Woocommerce Categorie uiterlijk

en: Woocommerce Pages Layout
nl_NL: Woocommerce Pagina uiterlijk

en: Works only when WPML plugin is enabled.
nl_NL: Werkt alleen als de WPML pluin is geactiveerd.

en: You are already logged in.
nl_NL: Je bent al ingelogd.

en: You are already logged in. Please <a href="#" onclick="%s">refresh</a> page
nl_NL: Je bent al ingelogd. <a href="#" onclick="%s">Herlaad</a> de pagina

en: You can use shortcodes in your footer text like: [site-url] [current-year]
nl_NL: Je kunt shortcodes gebruiken in de footer tekst zoals: [site-url] [current-year]

en: You entered an invalid email address.
nl_NL: Je hebt een ongeldig e-mail ingevoerd.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl_NL: Je moet  <a href="%s">ingelogd</a> zijn om een opmerking te plaatsen.

en: You received a new contact form message:
nl_NL: Je hebt een nieuw contact formalier bericht:

en: Your Email
nl_NL: Jouw e-mail

en: Your Name
nl_NL: Jouw naam

en: Your shopping bag is empty.
nl_NL: Je winkelmandje is leeg.

en: ago
nl_NL: geleden

en: bbPress Pages Layout
nl_NL: bbPress Pagina Uiterlijk

[ctx: category label]
en: Portfolio Categories
nl_NL: Portfolio Categorien

[ctx: category singular label]
en: Portfolio Category
nl_NL: Portfolio Categorie

en: for:
nl_NL: voor:

en: image that will be used as favicon (32px32px).
nl_NL: afbeelding dat wordt gebruikt als favicon  (32px32px).

en: in the shopping cart
nl_NL: in het winkelmandje

en: or
nl_NL: of

en: search result for:
nl_NL: zoekresultaat voor:

en: search results for:
nl_NL: zoekresultaten voor:

en: show less
nl_NL: Minder tonen

en: show more
nl_NL: Meer tonen

[ctx: tag label]
en: Testimonial Tags
nl_NL: Getuigen Tags

[ctx: tag singular label]
en: Testimonial Tag
nl_NL: Getuigen Tags
