Kleo v2.4 - en to pl_PL translation catalogue (172 entries)

en: Primary Menu
pl_PL: Pierwotne Menu

en: Top Menu
pl_PL: Górne menu

en: Side Menu
pl_PL: Menu boczne

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
pl_PL: strona %s

en: Main Sidebar
pl_PL: głównym Sidebar

en: Default sidebar
pl_PL: Domyślnie pasek boczny

en: View profile
pl_PL: Zobacz profil

en: Contact %s
pl_PL: Kontakt z %s

en: View all posts by %s
pl_PL: Zobacz wszystkie posty %s

en: This article has one comment | This article has %1$s comments
pl_PL[0]: Ten artykuł ma jeden komentarz
pl_PL[1]: Ten artykuł ma %1$s komentarze

en: Author
pl_PL: autor

en: ago
pl_PL: temu

en: <span class='unapproved'>Your comment is awaiting moderation.</span>
pl_PL: <span class='unapproved'>Twój komentarz czeka na moderację.</span>

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Reply
pl_PL: Odpowiedzi

en: Log in to reply.
pl_PL: Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

en: Name
pl_PL: Imię

en: Website
pl_PL: Witryna internetowa

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
pl_PL: Zalogowany jako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>

en: Leave a reply
pl_PL: Napisz komentarz

en: Leave a reply to %s
pl_PL: Dodaj komentarz do %s

en: Click here to cancel the reply
pl_PL: Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie

en: Post comment
pl_PL: Wyślij komentarz

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl_PL: musisz być <a href="%s">zalogowany</a> aby dodać komentarz.

en: Sending info, please wait...
pl_PL: Wysyłanie informacji, proszę czekać ...

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
pl_PL: Jest to nieco krępujące, nieprawdaż, isn&rsquo;t it?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
pl_PL: Wygląda na to, nic nie zostało znalezione w tym miejscu. Może spróbuj wyszukiwania?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl_PL: Gotowy aby opublikować swój pierwszy post ? <a href="%1$s">Get started here</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie spełniłeś warunków wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie.

en: 0 Comments
pl_PL: 0 Komentarzy

en: 1 Comment
pl_PL: 1 komentarz

en: % Comments
pl_PL: % Komentarz

en: Comments are closed.
pl_PL: Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

en: Back to %s
pl_PL: Powrót do %s

en: Permalink to %s
pl_PL: bezpośredni odnośnik do %s

en: Previous Image
pl_PL: Poprzednie zdjęcie

en: Next Image
pl_PL: następne zdjęcie

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Related Articles
pl_PL: Powiązane artykuły

en: Related
pl_PL: Powiązane

en: Log in with your credentials
pl_PL: Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

en: or
pl_PL: lub

en: Create an account
pl_PL: Załóż konto

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Password
pl_PL: hasło

en: Sign in
pl_PL: Zaloguj

en: Remember me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Forgot your details?
pl_PL: Nie pamiętasz hasła ?

en: Username or Email
pl_PL: Nazwa użytkownika lub email

en: Reset Password
pl_PL: Resetuj Hasło

en: I remember my details
pl_PL: Pamiętam moje dane

en: Register
pl_PL: Rejestracja

en: Share this
pl_PL: Udostępnij

en: Toggle navigation
pl_PL: Przełącz nawigację

en: Install Required Plugins
pl_PL: Wymaga instalacji wtyczki

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj Wtyczki

en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalacja wtyczki:% s

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nie tak z API wtyczek.

en: show less
pl_PL: Pokaż mniej

en: show more
pl_PL: pokaż więcej

en: No search results were found here!
pl_PL: Brak wyników wyszukiwania

en: Go back
pl_PL: Wróć

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Add to Menu
pl_PL: Dodaj do menu

en: Dismiss
pl_PL: odwołać

en: Site Layout
pl_PL: Układ strony

en: Default
pl_PL: Domyślnie

en: Regular
pl_PL: regularny

en: Testimonial - Author description
pl_PL: Referencje - Opis Autor

en: Choose icon
pl_PL: Wybierz ikonę

en: Before title
pl_PL: przed tytułem

en: After title
pl_PL: po tytule

en: Just the icon
pl_PL: Tylko ikona

en: Enable Mega Menu for child items.
pl_PL: Włącz Mega Menu dla elementów podrzędnych.

en: Permanent Link:
pl_PL: Stały link:

en: Start typing to search...
pl_PL: wpisz... aby wyszukać

en: Sorry, we haven't found anything based on your criteria.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie znaleziono niczego w oparciu o podane kryteria.

en: Please try searching by different terms.
pl_PL: Proszę spróbować wyszukiwanie według różnych warunków.

en: Members
pl_PL: Użytkownicy

en: View member results
pl_PL: Zobacz wyniki członkowskie

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: View group results
pl_PL: Zobacz wyniki grupy

en: View all results
pl_PL: Zobacz wszystkie wyniki

en: Forums
pl_PL: Forum

en: View forum results
pl_PL: Zobacz wyniki z forum

en: <span id="older-nav">Go to article</span>
pl_PL: <span id="older-nav">Przejdź do artykułu</span>

en: Display type
pl_PL: Typ wyświetlacza

en: Previous section
pl_PL: Poprzednia sekcja

en: Next section
pl_PL: Następna sekcja

en: Browse:
pl_PL: Przeglądaj:

en: Archives
pl_PL: Archiwa

note: Translators: %s is the search query. The HTML entities are opening and closing curly quotes.
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%s&#8221;

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
pl_PL: Minuty %s

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
pl_PL: Tydzień %s

en: Split
pl_PL: rozłam

en: Merge
pl_PL: iść

en: Tag Archive for:
pl_PL: Tag Archiwum dla:

en: Archive for category:
pl_PL: Wiadomości społeczne:

en: Archive for date:
pl_PL: Archiwum dla daty:

en: Archive for month:
pl_PL: Archiwum dla miesiąca:

en: Archive for year:
pl_PL: Archiwum dla roku:

en: Author Archive
pl_PL: Autor: Archiwum

en: for:
pl_PL: dla:

en: search results for:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla:

en: search result for:
pl_PL: wynik wyszukiwania dla:

en: Search results for:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla:

en: To search the site please enter a valid term
pl_PL: Aby przeszukać stronę, wpisz ważny termin

en: Error 404 - Page not found
pl_PL: Błąd 404 - Nie znaleziono strony

en: Page
pl_PL: strona

[ctx: tag label]
en: Client Tags
pl_PL: klient Tagi

en: Please connect your facebook account.
pl_PL: Proszę połączyć swoje konto na Facebooku.

en: Registration is not open at this time. Please come back later.
pl_PL: Rejestracja nie jest otwarty w tym czasie. Proszę przyjść później.

en: Registration using Facebook is not currently allowed. Please use our Register page
pl_PL: Rejestracja za pomocą Facebooka jest obecnie niedozwolone. Proszę skorzystać z naszej strony Rejestracja

en: Please click again to login with Facebook and allow the application to use your email address
pl_PL: Proszę kliknąć ponownie, aby zalogować się przez Facebook

en: We didn't find your name. Please complete your facebook account before proceeding.
pl_PL: Nie znaleźliśmy swoje nazwisko. Proszę wypełnić swoje konto Facebook przed przystąpieniem.

en: Login successful, redirecting...
pl_PL: Zaloguj się, sukces, przekierowanie ...

en: Thank you for registering. Please make sure to complete your profile fields below.
pl_PL: Dziękujemy za rejestrację. Pamiętaj, aby wypełnić poniżej pola profilu.

en: Log in with Facebook
pl_PL: Zaloguj się przez Facebook

en: Please Try Again
pl_PL: Proszę spróbuj ponownie

en: You are already logged in. Please <a href="#" onclick="%s">refresh</a> page
pl_PL: Jesteś już zalogowany.Proszę <a href="#" onclick="%s">refresh</a> strona

en: Failure!
pl_PL: Niepowodzenie!

en: Email successfully sent!
pl_PL: E-mail wysłany pomyślnie!

en: Remove Embed
pl_PL: Usuń Wstaw

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
pl_PL: Brak elementów %s. Zobacz więcej informacji na

en: Popular Posts
pl_PL: Popularne posty

en: Title:
pl_PL: tytuł:

en: Description:
pl_PL: Opis:

en: Posts:
pl_PL: Wiadomości:

en: All
pl_PL: wszystko

en: Recent posts with thumbnails widget.
pl_PL: Ostatnie posty z miniaturkami widget.

en: (Kleo) Recent posts
pl_PL: (Kleo) Ostatnie posty

en: Display Thumbnail?
pl_PL: Widok miniatur?

en: Show from category:
pl_PL: Pokaż z kategorii:

en: All categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: Choose the Post Type:
pl_PL: Wybierz typ postu:

en: Testimonial
pl_PL: Referencje

en: Your Name
pl_PL: Twoje Imię

en: Your Email
pl_PL: Twój Email

en: Type your message...
pl_PL: Wpisz wiadomość

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Sending
pl_PL: Wysyłanie

en: Please enter your name.
pl_PL: Proszę wpisać swoje imię.

en: Please enter your email address.
pl_PL: Podaj swój adres e-mail.

en: You entered an invalid email address.
pl_PL: Wprowadzono nieprawidłowy adres e-mail.

en: Please enter a message.
pl_PL: Wprowadź treść wiadomości.

en: Contact Form Message
pl_PL: Formularz kontaktowy Wiadomość

en: You received a new contact form message:
pl_PL: Otrzymałeś nową wiadomość z formularza kontaktowego:

en: Name:
pl_PL: Imię:

en: Message:
pl_PL: Wiadomość:

en: Thank you. Your message has been sent.
pl_PL: Dziękuję. Twoja wiadomość została wysłana.

en: Mail couldn't be sent. Please try again!
pl_PL: Poczta nie może zostać wysłany. Proszę spróbuj ponownie!

en: Theme options
pl_PL: Opcje tematyczne

en: Access to groups
pl_PL: Dostęp do grup

en: Send Private messages
pl_PL: Wysyłanie wiadomości prywatnych

en: Add media to your profile
pl_PL: Dodaj multimedia do swojego profilu

en: Upgrade account
pl_PL: Ulepsz konto

en: Not logged in
pl_PL: Nie zalogowany

en: Popular level
pl_PL: popularny poziom

en: Order in Membership table
pl_PL: Kolejność w tabeli Członkostwo

en: SAVE NOW
pl_PL: ZAPISZ TERAZ

en: New
pl_PL: Nowy

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: No new notifications
pl_PL: Brak nowych powiadomień

en: Mark all as read
pl_PL: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Featured Content
pl_PL: Ciekawa zawartość

en: Tag Name
pl_PL: Nazwa znacznika

en: Import successful. Have fun!
pl_PL: Import sukces. Baw się dobrze!

en: Active
pl_PL: aktywny

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowany
