Kleo v3.0.4 - en to tr_TR translation catalogue (504 entries)

en: Primary Menu
tr_TR: Birincil menü

en: Top Menu
tr_TR: Üst Menü

en: Side Menu
tr_TR: Yan Menü

en: Page %s
tr_TR: Sayfa %s

en: Main Sidebar
tr_TR: Ana Kenar Çubuğu

en: Default sidebar
tr_TR: Standart kenar çubuğu

en: View %s's profile
tr_TR: %s's Profil görüntüle

en: View all POSTS by %s
tr_TR: %s Tüm Yazı'ları görüntüle

en: View profile
tr_TR: Profili Görüntüle

en: Contact %s
tr_TR: %s İletişim

en: View all posts by %s
tr_TR: %s tarafından gönderilen tüm mesajları görüntüle

en: This article has one comment | This article has %1$s comments
tr_TR[0]: Bu makale için %1$s yorum var
tr_TR[1]: Bu makale için %1$s yorum var

en: Author
tr_TR: Yazar

en: ago
tr_TR: önce

en: <span class='unapproved'>Your comment is awaiting moderation.</span>
tr_TR: <span class='unapproved'>
    Yorumunuz onay bekliyor.
    </span>

en: Edit
tr_TR: Düzenle

en: Reply
tr_TR: Cevap

en: Log in to reply.
tr_TR: Cevap için oturum açın.

en: Name
tr_TR: İsim

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
tr_TR: <a href="%1$s">%2$s</a> olarak giriş yapılmış. <a href="%3$s" title="Bu hesaptan çıkış yap?">Çıkış?</a></p>

en: Leave a reply
tr_TR: Bir Cevap Bırakın

en: Leave a reply to %s
tr_TR: Bir cevap bırakın
     %s

en: Click here to cancel the reply
tr_TR: Cevabı iptal etmek için tıklayın

en: Post comment
tr_TR: Yorum gönder

en: Comment
tr_TR: Yorum

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
tr_TR: Yorum yapabilmek için <a href="%s">giriş yapmalısınız</a>.

en: Sending info, please wait...
tr_TR: Kullanıcı bilgileriniz gönderiliyor, Lütfen Bekleyin..

en: Pages:
tr_TR: Sayfalar:

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
tr_TR: Üzgünüz! Aradığınız sayfa bulamadık.. 
    Dilerseniz aşağıdaki arama bölümünden ulaşmak istediğiniz sayfayı arayabilir veya Site Yöneticileriyle konu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz..

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
tr_TR: Hiçbir Sonuç Bulunamadı. Lütfen Anahtar Kelime(leri)nizi Değiştirin.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
tr_TR: İlk yazınızı yayınlamaya hazır mısınız? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr_TR: Üzgünüz fakat aradığınız kriterler ile örtüşen sonuç bulunamadı. Lütfen başka kriterler ile tekrar deneyin.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
tr_TR: Aradığınız sayfa bulunamadı. Normal Üyeler bu sayfayı görüntüleyemezler. Bu sayfa Vip Üyeler İçindir.

en: 0 Comments
tr_TR: 0 Yorum

en: 1 Comment
tr_TR: 1 Yorum

en: % Comments
tr_TR: % Yorum

en: Comments are closed.
tr_TR: Yorumlar kapatıldı.

en: Previous
tr_TR: Önceki

en: Next
tr_TR: Sonraki

en: Back to %s
tr_TR: Geri% s

en: Permalink to %s
tr_TR: Kalıcı Bağlantılar %s

en: Previous Image
tr_TR: Önceki Resim

en: Next Image
tr_TR: Sonraki Resim

en: Read more
tr_TR: Devamını Oku

en: Related Articles
tr_TR: İlgili Makaleler

en: Related
tr_TR: İlgili

en: Log in with your credentials
tr_TR: Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

en: or
tr_TR: veya

en: Create an account
tr_TR: Yeni Bir Kullanıcı Hesabı Oluşturun

en: Username
tr_TR: Kullanıcı adı

en: Password
tr_TR: Parola

en: Sign in
tr_TR: Oturum Aç

en: Remember me
tr_TR: Beni Hatırla

en: Forgot your details?
tr_TR: Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

en: Username or Email
tr_TR: Kullanıcı adı veya E-posta

en: Reset Password
tr_TR: Parolamı Sıfırla

en: I remember my details
tr_TR: BENIM Ayrıntıları hatırlıyorum

en: Register
tr_TR: Kayıt

en: Share this
tr_TR: Paylaş

en: Toggle navigation
tr_TR: Geçiş navigasyon

en: Install Required Plugins
tr_TR: Gerekli Eklentileri Yükleyin

en: Install Plugins
tr_TR: Eklentileri Yükleyin

en: Installing Plugin: %s
tr_TR: Eklenti Yükleme: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
tr_TR: Eklenti API ile ters gitti.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
tr_TR[0]: Bu tema şu eklenti gerektiriyor:
     %1$s.
tr_TR[1]: Bu tema şu eklentileri gerektiriyor:
     %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
tr_TR[0]: Bu tema şu eklentiyi önerir:
     %1$s.
tr_TR[1]: Bu tema şu eklentileri önerir:
     %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
tr_TR[0]: Üzgünüz, ama
     %s
     eklentisini yüklemek için doğru izinlere sahip değilsiniz. Yüklenmiş eklenti alma konusunda yardım için bu sitenin yöneticisine başvurun.
tr_TR[1]: Üzgünüz, ama
     %s
     eklentilerini yüklemek için doğru izinlere sahip değilsiniz. Yüklenmiş eklenti alma konusunda yardım için bu sitenin yöneticisine başvurun.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
tr_TR[0]: Aşağıdaki gerekli eklenti şu anda etkin değil:
     %1$s.
tr_TR[1]: Aşağıdaki gerekli eklentiler şu anda etkin değil:
     %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
tr_TR[0]: Aşağıda önerilen eklenti şu anda etkin değil:
     %1$s.
tr_TR[1]: Aşağıda önerilen eklentiler şu anda etkin değil:
     %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
tr_TR[0]: Üzgünüz, ama%s eklentileri etkinleştirmek için doğru izinlere sahip değilsiniz. Aktive eklentileri alma konusunda yardım için bu sitenin yöneticisine başvurun.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
tr_TR[0]: Aşağıdaki eklenti bu tema ile maksimum uyumluluk sağlamak için en son sürüme güncellenmiş olması gerekiyor:
     %1$s.
tr_TR[1]: Aşağıdaki eklentiler bu tema ile maksimum uyumluluk sağlamak için en son sürüme güncellenmiş olması gerekiyor:
     %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
tr_TR[0]: Üzgünüz, ama
     %s 
    eklentisini güncelleştirmek için doğru izinlere sahip değilsiniz. Eklenti 
    Güncellenme 
    konusunda yardım için bu sitenin yöneticisine başvurun.
tr_TR[1]: 
    Üzgünüz, ama
     %s 
    eklentileri güncelleştirmek için doğru izinlere sahip değilsiniz. Eklenti 
    Güncellenme 
    konusunda yardım için bu sitenin yöneticisine başvurun.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
tr_TR[0]: Eklentiyi yüklemeye başlayın
tr_TR[1]: Eklentileri yüklemeye başlayın

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
tr_TR[0]: Yüklenmiş eklentiyi etkinleştirin
tr_TR[1]: Yüklenmiş eklentileri etkinleştirin

en: Return to Required Plugins Installer
tr_TR: Gerekli Eklentiler Yükleyici Sayfasına dön

en: Plugin activated successfully.
tr_TR: Eklenti Başarıyla Aktif Edildi.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
tr_TR: Tüm eklentiler başarıyla yüklendi ve aktif edildi. %s

en: show less
tr_TR: Küçült

en: show more
tr_TR: Büyült

en: No search results were found here!
tr_TR: Hiçbir arama sonuçları burada bulundu!

en: Go back
tr_TR: Geri gitmek

en: Login
tr_TR: Oturum Aç

en: Logout
tr_TR: Çıkış

en: No items available here for the moment
tr_TR: Şu an için burada mevcut öğe yok

en: Some links are relative to the current user, and are not visible to visitors who are not logged in.
tr_TR: Bazı linkler geçerli kullanıcıya görünür, ziyaretçiler için görünür değildir.

en: Add to Menu
tr_TR: Menü Ekle

en: Site Layout
tr_TR: Site Düzeni

en: Social share
tr_TR: Sosyal paylaşım

en: If you want to show image/gallery/video/audio before the post on single page
tr_TR: Eğer tek bir sayfada yazılan öncesi görüntü / galeri / video / ses göstermek istiyorsanız

en: Clients - link
tr_TR: Müşteriler - Link

en: Testimonial - Author description
tr_TR: Övgüleri - Yazar açıklaması

en: Header Layout
tr_TR: Üstbilgi Düzeni

en: Theme options
tr_TR: Tema seçenekleri

en: <p>Theme customisations are done here. Make sure to <a target="_blank" href="%s">Import Demo Content</a> first</p>
tr_TR: <p>
    Tema özelleştirmeler burada yapılır
     <a target="_blank" href="%s">Demo içeriği içe aktardığınızdan</a> 
     emin olun
    </p>

en: General settings
tr_TR: Genel ayarlar

en: <p class="description">Here you will set your site-wide preferences.</p>
tr_TR: <p class="description">Temanın Genel ayarlarının yapılacağı sayfadır.</p>

en: Enable maintenance mode.
tr_TR: Bakım modunu etkinleştirin.

en: Site visitors will see a banner with the message you set bellow.
tr_TR: Site ziyaretçilerine bir bakım modu mesajı gösterilir.

en: Message to show in maintenance mode
tr_TR: Bakım modu aktifleştirildiğinde gösterilecek mesaj

en: Upload your own logo.
tr_TR: Kendi Logonunuzu Yükleyin

en: Logo Retina
tr_TR: Retina Logo

en: Upload retina logo. This is optional and should be double in size than normal logo.
tr_TR: Retina logo yükleyin. Bu isteğe bağlıdır ve normal logo boyutundan çiftkat büyük olmalıdır.

en: image that will be used as favicon (32px32px).
tr_TR: Favicon olarak kullanılacak resim
     (32px32px).

en: Apple Iphone Icon
tr_TR: Apple Iphone İcon

en: Apple Iphone Icon (57px 57px).
tr_TR: Apple Iphone Simge (57px 57px).

en: Apple Iphone Retina Icon
tr_TR: Apple Iphone Retina Simge

en: Apple Iphone Retina Icon (114px 114px).
tr_TR: Apple Iphone Retina Simge (114px 114px).

en: JavaScript code
tr_TR: JavaScript Kodu

en: Paste your Google Analytics, other tracking code or any script you need.<br/> This will be loaded in the footer.
tr_TR: Google Analytics, diğer izleme kodu veya size gereken herhangi bir komut yapıştırın
    .<br/>
     Bu altbilgi olarak yüklenecektir.

en: Quick css
tr_TR: Hızlı css

en: Place you custom css here
tr_TR: Buraya özel kendi CSS kodlarınızı yerleştirebilirsiniz

en: Enable socket text
tr_TR: Soket metni etkinleştirin

en: Enable text under the footer widgets area
tr_TR: Footer widget alanı altında ki metni etkinleştirin

en: Footer Text
tr_TR: Altbilgi Metin

en: You can use shortcodes in your footer text like: [site-url] [current-year]
tr_TR: Altbilgi metninde kısa kod kullanabilirsiniz. Örn: 
    [site-url] [current-year]

en: Layout settings
tr_TR: Düzen ayarları

en: Select between wide or boxed site layout
tr_TR: Tam sayfa genişliği veya özel bir genişlik ayarlayabilirsiniz.

en: Site Width
tr_TR: Site Genişliği

en: - Background
tr_TR: - Arka plan

en: Select your boxed background
tr_TR: Senin kutulu arka plan seçin

en: Main Layout
tr_TR: Ana Düzeni

en: Select main content and sidebar alignment. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Ana içerik ve kenar çubuğu hizalamasını seçin. 1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Main content width for one sidebar templates
tr_TR: 1 kenar çubuğu için Ana menü çubuğu genişliği

en: Main content width for two sidebars templates
tr_TR: İki kenar çubuğunu şablonları için Ana menü çübuğu içerik genişliği

en: Enable Go Up button
tr_TR: Yukarı 
    Git
     düğmesini etkinleştirin

en: Enable or disable the button in the right down corner that takes you to the top of the screen.
tr_TR: Yukarı Git düğmesini etkinleştirin veya devredışı bırakın.

en: Page Title location
tr_TR: Sayfa Başlığı konumu

en: Choose where to show page title. In the breadcrumb section or in the main content
tr_TR: Sayfa başlığı göstermek için yeri seçin. Kırıntı bölümünde veya ana içerik

en: Enable Contact form
tr_TR: İletişim formunu etkinleştirin

en: Enable or disable the contact form bottom screen
tr_TR: İletişim Formunu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

en: TO email
tr_TR: Kime?

en: Enter a valid email address where the emails are sent to
tr_TR: E-postaların gönderileceği geçerli bir e-posta adresi girin

en: Contact form title
tr_TR: İletişim formu başlığı

en: Contact form text
tr_TR: İletişim formu metni

en: Header options
tr_TR: Üstbilgi seçenekleri

en: Select how you want your header format
tr_TR: Listelenen üst düzenden her hangi birini seçebilirsiniz.

en: Header Banner content
tr_TR: Başlık Banner içeriği

en: Sticky Main menu
tr_TR: Yapışkan Ana Menü

en: Enable or disable the sticky menu.
tr_TR: Etkinleştirin veya yapışkan menü devre dışı bırakın.

en: Resize logo on scroll
tr_TR: Kaydırma logo yeniden boyutlandırma

en: Enable or disable logo resizing when scrolling down the page
tr_TR: Sayfa aşağı kaydırma yaparken etkinleştirin veya logo boyutlandırma devre dışı

en: Transparent Main Menu
tr_TR: Saydam Ana Menü

en: Enable or disable main menu background transparency
tr_TR: Etkinleştirin veya ana menü arka plan saydamlığı devre dışı

en: Show language switch
tr_TR: Dil çubuğunu göster

en: Works only when WPML plugin is enabled.
tr_TR: WPML eklenti etkin olduğunda çalışır.

en: Ajax Search in menu
tr_TR: Menüden Ajax Arama

en: Enable or disable the button for search.
tr_TR: Etkinleştirin veya arama için düğmesini devre dışı.

en: Search context
tr_TR: Arama bağlamı

en: Main Menu Font size
tr_TR: Ana Menü Yazı boyutu

en: Font size in pixels. Default: 12
tr_TR: Yazı tipi boyutu 
    pikseli 
    . Varsayılan: 12

en: Display top bar
tr_TR: Üst çubuğunu görüntülemek

en: Enable or disable the top bar.<br> See Social icons tab to enable the social icons inside it.<br> Set a Top menu from  Appearance - Menus
tr_TR: Üst çubuğunu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak Sosyal simgeler sekmesi içindeki sosyal simgeleri etkinleştirmek için bkz <br> Görünüm gelen bir Top Set menü <br> -.. Menüleri

en: Top bar - Darker background
tr_TR: Üst çubuk - Koyu daha arka plan

en: Make the Top bar background a little darker instead of same header color. This is based on Styling options - Header.
tr_TR: Üstteki çubuk arka planını, aynı üstbilgi rengi yerine biraz daha koyu yapın. Bu, Şekillendirme seçeneklerine - Üstbilgiye dayanıyor.

en: Show breadcrumb
tr_TR: Kırıntı Göster

en: Enable or disable the site path under the page title.
tr_TR: Etkinleştirin veya sayfa başlığı altında yer yolunu devre dışı bırakın.

en: Main menu info
tr_TR: Ana menü bilgisi

en: This text displays next to the main menu. To disable it just delete the whole text.
tr_TR: Bu metin sonraki ana menüye görüntüler. Sadece tüm metni silmek devre dışı bırakmak için.

en: Title/Breadcrumb layout
tr_TR: Başlık / Breadcrumb düzeni

en: Select the appearance for the title and breadcrumb section
tr_TR: Başlık ve kırıntı bölümü için görünüm seçin

en: Padding
tr_TR: Dolgu

en: Set a top/bottom padding for the title section
tr_TR: Başlık bölümü için bir üst / alt dolgu ayarlayın

en: Defined in px. Enter values without px
tr_TR: Px tanımlanmıştır. 
    Px olmadan değerleri girin

en: Styling options
tr_TR: Styling seçenekleri

en: Fonts
tr_TR: Fontları

en: Enable side menu on your site
tr_TR: Sitenizde yan menüyü etkinleştirin

en: This will load the side menu functionality
tr_TR: Bu yan menü işlevselliği yükleyecektir

en: Add toggle button on your main menu
tr_TR: Ana menüde değiştirme düğmesini ekle

en: It will appear at the end of your primary menu
tr_TR: Bu birincil menünün sonunda görünecektir

en: Replace the default Mobile Menu with the Side Menu
tr_TR: Yan Menü ile varsayılan Mobil Menüsü değiştirin

en: When you click the menu icon on mobile, the side menu will open instead of the normal menu
tr_TR: Cep menü simgesini tıkladığınızda, yan menü yerine, normal menüsü açılacaktır

en: Side menu position
tr_TR: Yan menü konumu

en: Where the side menu will appear
tr_TR: Yan menü 
    Nerede 
    belirecektir

en: Side menu type
tr_TR: Yan menü tipi

en: Type of side menu appearance
tr_TR: Yan menü görünümü Tipi

en: Before Menu text
tr_TR: Menü metinden önce

en: After Menu text
tr_TR: Menü metinden sonra

en: Blog Page Layout
tr_TR: Blog Sayfası Düzeni

en: Select your blog layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Blogunuza düzenini seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Categories/Archives Layout
tr_TR: Kategoriler / Arşiv Düzen

en: Select your blog categories layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Blogunuza kategorileri düzeni seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Single Post page Layout
tr_TR: Tek Mesaj sayfa Düzeni

en: Select your Blog post page layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Blog sonrası sayfa düzenini seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Display type
tr_TR: Ekran tipi

en: How your blog posts will display
tr_TR: Blogunuza Mesajları gösterecektir nasıl

en: Posts per row
tr_TR: Satır başına Mesajlar

en: How many columns to have in the grid
tr_TR: Izgara var kaç sütun

en: Enable Layout Switcher Icons
tr_TR: Düzen Switcher Simgeler etkinleştirin

en: Let your visitors switch the layout of the Blog page
tr_TR: Ziyaretçilerinizin blog sayfasının düzenini değiştirmek edelim

en: Enabled Layouts
tr_TR: Etkin Düzenleri

en: Featured content display type
tr_TR: Sunulan içerik ekran tipi

en: Featured articles per row
tr_TR: Satır başına Öne makaleler

en: Meta settings
tr_TR: Meta ayarları

en: Enable/disable the display of post meta like author, categories, date
tr_TR: Yazı, kategori, tarih gibi post meta görüntüsünü etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Display post meta on archive listing
tr_TR: Arşiv liste Ekran sonrası meta

en: If you want to show meta info in Blog posts listing like Author, Date, Category
tr_TR: Eğer Yazar gibi listeleme blog mesaj meta bilgi göstermek istiyorsanız, Tarih, Kategori

en: Display post meta in Single post page
tr_TR: Tek sonrası sayfasında Ekran sonrası meta

en: If enabled it will show post info like author, categories
tr_TR: Etkin Eğer yazar, kategoriler gibi sonrası bilgi gösterecektir

en: Display Meta Fields
tr_TR: Görüntü
     
    Meta
     
    Alanları

en: What fields do you want displayed? Link fields will only work if BuddyPress is active.
tr_TR: Hangi alanların
     
    görüntülenmesini
     
    ister misin
    ? 
    Link
     
    alanları
     
    yalnızca benim tahminim etkin olması durumunda çalışır
    .

en: Post meta separator
tr_TR: Post meta ayırıcı

en: Customize your post meta separator.
tr_TR: Mesaj meta ayırıcınızı özelleştirin.

en: Post meta style for standard layout
tr_TR: Standart düzeni için Post meta tarzı

en: How the display meta, left side or under the title. Applies to standard layout only.
tr_TR: Ekran meta, başlığın solunda mı yoksa altında mı. Yalnızca standart düzen için uygundur.

en: Display media on post page
tr_TR: Sonrası sayfasındaki Ekran medya

en: Get Featured image from content
tr_TR: Içerik Sunulan görüntü alın

en: If you have not set a Featured image allow the system to show the first image from post content on archive pages
tr_TR: Eğer arşiv sayfalarında sonrası içeriğinden ilk resmi göstermek için izin sistemi bir Öne görüntüyü ayarlamak yoksa

en: Default Featured Image Placeholder
tr_TR: Standart Seçme Görüntü tutucu

en: If your post does not have a Featured image set then show a default image on archive pages.
tr_TR: Yazınızı set bir Öne görüntüyü yoksa o arşiv sayfalarında varsayılan görüntü göstermek.

en: Enable post navigation
tr_TR: Post navigasyonunu etkinleştir

en: Display previous and next post navigation
tr_TR: Önceki ve sonraki posta navigasyonunu görüntüleme

en: Enable related posts
tr_TR: İlgili mesajları etkinleştirin

en: Display related posts in single blog entry
tr_TR: Tek blog girdisinde Ekran ile ilgili mesajlar

en: Enable custom posts related
tr_TR: Özel
     
    mesajlar
     
    ile ilgili
     
    etkinleştir

en: Display related posts in custom post type single entry
tr_TR: İlgili yayınlar
    , özel
     
    yazı
     
    tipi
     
    tek giriş
     
    ekranı

en: Pages
tr_TR: Sayfa

en: Enable Media on single page
tr_TR: Medyayı tek sayfada etkinleştir

en: Video, Sound or Image Thumbnail will appear before post content
tr_TR: Video, Ses veya Görüntü Küçük resim yazı içeriği daha önce görünür

en: Enable Page comments
tr_TR: Sayfa yorumlar etkinleştir

en: If you enable this make sure you have checked also Settings - Discussion - Allow people to post comments on new articles
tr_TR: Bunu etkinleştirirseniz, Ayarlar - Tartışma - Kullanıcıların yeni makalelere yorum göndermelerine izin ver'i işaretlediğinizden emin olun.

en: Social Share
tr_TR: Sosyal Paylaşım

en: Enable Social share
tr_TR: Sosyal payı etkinleştirin

en: Display social share icons after single blog entry.
tr_TR: Tek bir blog girişinden sonra sosyal paylaşım simgelerini görüntüleyin.

en: Social share Post types
tr_TR: Sosyal paylaşım Yazı türleri

en: Exclude social share by Post IDs
tr_TR: Post Kimlikleri ile sosyal paylaşım hariç

en: List of Post IDs separated by comma to exclude from showing.
tr_TR: Virgül ile gösterilen dışlamak için ayrılmış Post Kimliklerinin listesi.

en: Enable post likes
tr_TR: Sonrası seviyor etkinleştirin

en: Allow people to like your post
tr_TR: Insanların yazı gibi izin

en: Exclude IDs
tr_TR: Kimlikleri hariç tut

en: List of Post IDs separated by comma to exclude from showing likes
tr_TR: Virgülle ayrılmış Posta kimlikleri listesi seviyor gösteren dışlanacak

en: Enable Likes by Ajax
tr_TR: Ajax tarafından Beğeni etkinleştirin

en: Get the likes count by Ajax if you have cached content. <br> NOTE: Not recommended. This will increase page load DRAMATICALLY.
tr_TR: Önbellek içeriğiniz varsa, Ajax tarafından beğenilen sayıları alın. <br> NOT: Önerilmez. Bu sayfa yükünü DRAMATICALLY artırır.

en: 0 likes text
tr_TR: 0 metni seviyor

en: Text to show in case the post has no likes
tr_TR: Durumda göstermek için Metin sonrası hiçbir seviyor vardır

en: 1 like text
tr_TR: 1 benzeri bir metin

en: Text to show in case the post has 1 like
tr_TR: Metin sonrası gibi 1 olması durumunda göstermek için

en: More than 1 like text
tr_TR: Daha fazla 1 benzeri bir metin

en: Text to show in case the post has more than 1 like
tr_TR: Metin durumda sonrası fazla 1 gibi vardır göstermek için

en: Text to show in case user has already liked the post
tr_TR: Zaten yazı sevdim olan Metin durumda kullanıcı göstermek için

en: Text on icon hover
tr_TR: Simgesi vurgulu Metin

en: Text that shows when hovering the icon
tr_TR: Simgesini gezinip zaman gösterir Metin

en: Portfolio
tr_TR: Portföy

en: Custom page for Portfolio Archive
tr_TR: Portföy Arşiv için özel sayfa

en: Portfolio Page
tr_TR: Portföy Sayfası

en: Portfolio name
tr_TR: Portföy adı

en: Portfolio link
tr_TR: Portföy bağlantısı

en: Display style for Portfolio page
tr_TR: Portföy sayfası için Ekran tarzı

en: Title style
tr_TR: Başlık stili

en: Show/Hide subtitle
tr_TR: Göster / gizle altyazı

en: Number of items per row
tr_TR: Satır başına öğe sayısı

en: Show categories filter on portfolio page
tr_TR: Show categories portföy sayfasında filtre

en: Thumbnail image size
tr_TR: Küçük resim görüntü boyutu

en: Set your portfolio image size in portfolio list. Defined in pixels. If you are using video items, use a 16:9 size format
tr_TR: Portföy listesinde portföy görüntü boyutunu ayarlayın. 
    Piksel tanımlanmıştır. 
    9 boyut biçimi: Video öğeler kullanıyorsanız, 16 kullanın

en: Portfolio Single Item Page
tr_TR: Portföy Tek Ürün Sayfası

en: Settings for portfolio item page
tr_TR: Portföy madde sayfası ayarları

en: Display media on single portfolio page
tr_TR: Tek portföy sayfasındaki Ekran medya

en: If you want to show image/gallery/video before the content on single portfolio page
tr_TR: Tek portföy sayfadaki içeriğin önce resim / galeri / video göstermek istiyorsanız

en: Show back to Portfolio icon(bottom of single portfolio item page)
tr_TR: Portföy simgesine geri göster (tek portföy öğe sayfanın alt)

en: Enable comments on portfolio single page
tr_TR: Portföy tek sayfadaki yorumlarını etkinleştir

en: Enable portfolio navigation
tr_TR: Portföy navigasyon etkinleştirin

en: Buddypress
tr_TR: BuddyPress

en: Default Layout
tr_TR: Standart Düzeni

en: Select your Buddypress pages layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Senin BuddyPress sayfa düzeni seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Members Directory Layout
tr_TR: Üye Rehberi Düzeni

en: Select your Buddypress Members directory layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Senin BuddyPress Üye dizin düzenini seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Member Profile Layout
tr_TR: Üye Profili Düzeni

en: Select your Member profile layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Lütfen Üye profil düzenini seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Groups Layout
tr_TR: Gruplar Düzeni

en: Select your Groups pages layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Senin Gruplar sayfaları düzeni seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Activity Layout
tr_TR: Etkinlik Düzeni

en: Select your Activity pages layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Etkinlik sayfaları düzeni seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Register page Layout
tr_TR: Sayfa Düzeni Kayıt

en: Select your Register page layout. Choose between 1, 2 or 3 column layout.
tr_TR: Senin Kayıt sayfa düzenini seçin. 
    1, 2 veya 3 sütun düzeni arasında seçim yapın.

en: Custom main menu info
tr_TR: Özel Ana menü bilgisi

en: Add a custom text in the main menu to show only on Buddypress pages.
tr_TR: Sadece BuddyPress sayfalarında göstermek için ana menüdeki özel bir metin ekleyin.

en: This text displays next to the main menu
tr_TR: Bu metin görüntüler ana menüye yanında

en: Hide Breadcrumb section for Profile pages
tr_TR: Profil sayfaları için Breadcrumb bölümünü gizle

en: If enabled the breadcrumb section will be hidden. Best used when you enable full width profile page below
tr_TR: Etkinleştirilirse, sayfa taşıtı bölümü gizlenecektir. Aşağıda tam genişlikte profil sayfası etkinleştirdiğinizde en iyi kullanılır

en: Enable Full width Profile Header
tr_TR: Tam Genişlikte Profili Etkinleştir

en: If enabled it will show the profile Photo in full width
tr_TR: Etkinleştirilirse,  fotoğrafı Tam genişlikte gösterecektir

en: Enable Full width Group Header
tr_TR: Tam Genişlikle Grubu Etkinleştir

en: If enabled it will show the Group Photo section in full width
tr_TR: Etkinleştirilirse Grup Fotoğraf bölümünü tam genişlikte gösterecektir

en: Enable online status
tr_TR: Çevrimiçi durumunu etkinleştirme

en: If enabled it will show a colored dot next to each member avatar
tr_TR: Etkin Eğer her üye avatar yanında renkli bir nokta gösterecektir

en: Enable member navigation
tr_TR: Etkinleştirmek üye navigasyon

en: Display previous and next member navigation
tr_TR: Ekran önceki ve sonraki üye navigasyon

en: Members per page
tr_TR: Sayfa başına Üyeler

en: How many members to show per page in the Members Directory
tr_TR: Kaç üyeler Üyeler Directory sayfa başına göstermek için

en: Groups per page
tr_TR: Sayfa başına Grupları

en: How many groups to show per page in the Groups Directory
tr_TR: Kaç gruplar Gruplar Directory sayfa başına göstermek için

en: Woocommerce
tr_TR: WooCommerce

en: Woocommerce Pages Layout
tr_TR: WooCommerce Sayfalar Düzen

en: Select the layout to use in Woocommerce pages.
tr_TR: WooCommerce sayfalarında kullanmak üzere düzeni seçin.

en: Woocommerce Category Layout
tr_TR: WooCommerce Kategori Düzeni

en: Select the layout to use in Woocommerce product listing pages.
tr_TR: WooCommerce ürün listeleme sayfalarında kullanmak üzere düzeni seçin.

en: Menu cart location
tr_TR: Menü sepeti yeri

en: Shopping Cart in header menu location
tr_TR: Başlık menüsü konumda Alışveriş Sepeti

en: Mobile menu Cart Icon
tr_TR: Mobile menüsü Sepeti Simge

en: This will show on mobile menu a shop icon with the number of cart items
tr_TR: Bu mobil menüsünde sepeti öğeleri sayısı ile bir dükkan simgesi gösterecektir

en: Product image effect
tr_TR: Ürün görüntü efekti

en: The effect on products listing when hovering an image.
tr_TR: Görüntüyü gezinip zaman listeleme ürünlere etkisi.

en: Enable product listing Appear Animation
tr_TR: Ürün listeleme Animasyon Görünüyor etkinleştirin

en: On product listing the products will have a appear animation.
tr_TR: Olacak ürünlerin listesini ürün üzerinde bir animasyon görünür

en: Show percentage badge on products list
tr_TR: Ürünleri listesinde yüzde rozeti göster

en: This will replace the "Sale" badge with "SAVE UP TO xx%"
tr_TR: Bu "% xx İÇİN TASARRUF UP" ile "Satış" rozeti yerini alacak

en: Custom Badge color
tr_TR: Özel Rozet rengi

en: Custom Badge Background
tr_TR: Özel Rozet Arkaplan

en: Show NEW badge for new products added
tr_TR: Yeni ürünler için yeni rozet eklendi

en: Number of days to treat a product as new
tr_TR: Bir ürünün yeni olarak muamele edilmesi için gün sayısı

en: For how many days to show the NEW badge once a product is added to the shop.
tr_TR: Bir defaya mahsus olarak YENİ rozeti göstermek için kaç gün boyunca bir ürün dükkana eklenir.

en: Show excerpt on product page
tr_TR: Haritayı ürün sayfasında alıntı

en: Enable product navigation
tr_TR: Etkinleştirmek ürün navigasyon

en: Manage account in Buddypress
tr_TR: Buddypress'te hesabı yönetin

en: Integrates "My Account" into Buddypress profile tabs
tr_TR: Buddypress profil sekmelerine "Hesabım" ı entegre eder

en: Catalog mode
tr_TR: Katalog modu

en: If you enable catalog mode will disable Add To Cart buttons, Checkout and Shopping cart.
tr_TR: Eğer Sepeti düğmeleri, Checkout ve Alışveriş sepeti Ekle devre dışı bırakır katalog modunu etkinleştirin.

en: Disable prices
tr_TR: Devre Dışı fiyatları

en: Disable prices on category pages and product page
tr_TR: Kategori sayfaları ve ürün sayfasında fiyatları devre dışı bırakın

en: Shop Products Columns
tr_TR: Mağaza Ürünleri Kolonlar

en: Select the number of columns to use for products display.
tr_TR: Ürünler ekran için kullanılacak sütun sayısını seçiniz.

en: Shop Products per page
tr_TR: Sayfa başına Mağaza Ürünleri

en: How many products to show per page
tr_TR: Kaç ürünler sayfa başına göstermek için

en: Related Products number
tr_TR: İlgili Ürünler sayısı

en: Upsell Products number
tr_TR: Israr Ürünleri numarası

en: Select the number of upsell products to show on product page.
tr_TR: Ürün sayfasında göstermek için Satışı ürünlerin sayısını seçin.

en: Cross-sell Products number
tr_TR: Çapraz-sat Ürünleri sayı

en: Select the number of Cross-sell products to show on cart page.
tr_TR: Sepeti sayfasında göstermek için Çapraz-satım ürünlerinin sayısını seçin.

en: bbPress Pages Layout
tr_TR: bbPress Sayfalar Düzen

en: Select the layout to use in bbPress pages.
tr_TR: BbPress sayfalarında kullanmak üzere düzeni seçin.

en: Enable or disable Buddypress @mentions in forum topics.
tr_TR: Forum konularında Buddypress @mentions'u etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

en: Memberships
tr_TR: Üyelikler

en: Membership settings
tr_TR: Üyelik ayarları

en: Miscellaneous
tr_TR: Çeşitli

en: Admin toolbar
tr_TR: Yönetici araç çubuğu

en: Enable or disable wordpress default top toolbar
tr_TR: Etkinleştirin veya wordpress varsayılan üst araç çubuğunu devre dışı

en: Login redirect for Popup
tr_TR: Popup için yönlendirme Ol

en: Select the redirect action taken when members login from the popup window.
tr_TR: Üyeleri açılır penceresinden giriş yaparken alınan yönlendirme eylemi seçin.

en: Default WordPress redirect
tr_TR: Standart WordPress yönlendirme

en: Reload the current page
tr_TR: Geçerli sayfayı tekrar yükle

en: Custom link
tr_TR: Özel bağlantı

en: Custom link redirect
tr_TR: Özel bağlantı yönlendirme

en: Let it snow
tr_TR: Kar yağsın

en: If you enable this, a beautiful snowing effect will cover the whole site
tr_TR: Eğer bu etkinleştirirseniz, güzel kar yağışı etkisi tüm site kapsayacak

en: Development mode
tr_TR: Geliştirme modu

en: If you enable this, CSS and JS resources will not be loaded minified
tr_TR: Bunu etkinleştirirseniz, CSS ve JS kaynakları yüklenmeyecek minified

en: Social Info
tr_TR: Sosyal Bilgiler

en: Display social icons
tr_TR: Sosyal simgelerini görüntülemek

en: Enable or disable the social icons in top bar.
tr_TR: Üst butonda sosyal simgeleri etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

en: Facebook APP ID
tr_TR: Facebook APP Kimliği

en: Enable or disable Login/Register with Facebook
tr_TR: Facebook ile Kayıt / Giriş etkinleştirme veya devre dışı bırakma

en: Show Facebook avatar
tr_TR: Facebook avatar Göster

en: If you enable this, users that registered with Facebook will display Facebook profile image as avatar.
tr_TR: Eğer bu etkinleştirirseniz, Facebook ile kayıtlı kullanıcılar avatar olarak Facebook profil resmini görüntüler.

en: Enable Registration via Facebook
tr_TR: Facebook aracılığıyla Kayıt etkinleştirin

en: If you enable this, users will be able to register a new account using Facebook. This skips the registration page including required profile fields
tr_TR: Eğer bunu etkinleştirirseniz, kullanıcılar Facebook'u kullanarak yeni bir hesap oluşturabilirler. Bu gerekli profil alanları da dahil olmak üzere kayıt sayfası atlar

en: Choose icon
tr_TR: İcon Seçin

en: Before title
tr_TR: Önce Başlık

en: After title
tr_TR: Sonra Başlık

en: Just the icon
tr_TR: Sadece İcon

en: Enable Mega Menu for child items.
tr_TR: Çocuk öğeler için Mega Menu etkinleştirin.

en: Permanent Link:
tr_TR: Kalıcı Bağlantı:

en: Home
tr_TR: Anasayfa

en: Start typing to search...
tr_TR: Aramak için
     
    yazmaya başlayın
    ...

en: Sorry, we haven't found anything based on your criteria.
tr_TR: Maalesef kriterlere uygun bir şey bulamadı.

en: Please try searching by different terms.
tr_TR: Farklı terimlerle aramayı deneyin.

en: Members
tr_TR: Üyeler

en: View member results
tr_TR: Üye sonuçları

en: Groups
tr_TR: Grup

en: View group results
tr_TR: Görünüm grup sonuçları

en: View all results
tr_TR: Tüm sonuçları görüntüle

en: Forums
tr_TR: Forum

en: View forum results
tr_TR: Forum Sonuçlarını Görüntüle

en: <span id="older-nav">Go to article</span>
tr_TR: <span id="older-nav">Makaleye git</span>

en: Top Content
tr_TR: Popüler İçerik

en: This will be displayed at top of the category page. Shortcodes are allowed.
tr_TR: Bu kategori sayfanın üst kısmında görüntülenir. Kısa kodlar izin verilir.

en: Previous section
tr_TR: Önceki bölüm

en: Next section
tr_TR: Sonraki bölüm

en: Browse:
tr_TR: Gözat:

en: 404 Not Found
tr_TR: 404 Bulunamadı

en: Archives
tr_TR: Arşivler

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
tr_TR: Gözat &#8220;%s&#8221;

en: Minute %s
tr_TR: Dakika% s

en: Week %s
tr_TR: Hafta% s

en: Split
tr_TR: Bölünmüş

en: Merge
tr_TR: Gitmek

en: Tag Archive for:
tr_TR: Arşiv için Etiket:

en: Archive for category:
tr_TR: Kategori için Arşiv:

en: Archive for date:
tr_TR: Bugüne Arşiv:

en: Archive for month:
tr_TR: Ay için Arşiv:

en: Archive for year:
tr_TR: Yıl için Arşiv:

en: Author Archive
tr_TR: Yazar Arşivi

en: for:
tr_TR: için:

en: search results for:
tr_TR: Arama sonuçları:

en: search result for:
tr_TR: Arama sonuçları:

en: Search results for:
tr_TR: Arama sonuçları:

en: To search the site please enter a valid term
tr_TR: Sitey içi arama yapmak için geçerli bir terim girin

en: Error 404 - Page not found
tr_TR: Hata 404 - Sayfa bulunamadı

en: Page
tr_TR: Sayfa

[ctx: tag label]
en: Client Tags
tr_TR: İstemci
     
    Etiketler

[ctx: tag singular label]
en: Client Tag
tr_TR: İstemci
     
    Etiketi

en: You are already logged in.
tr_TR: Zaten oturum açtınız.

en: Authentication required.
tr_TR: Kimlik doğrulama gerekli.

en: Please connect your facebook account.
tr_TR: Facebook hesabı bağlayın.

en: Registration is not open at this time. Please come back later.
tr_TR: Kayıt şu anda açık değil. 
    Lütfen daha sonra tekrar gel lütfen.

en: Registration using Facebook is not currently allowed. Please use our Register page
tr_TR: Facebook ile Kayıt şu an izin verilmiyor. Bizim Kayıt sayfasını kullanın lütfen

en: Please click again to login with Facebook and allow the application to use your email address
tr_TR: E-posta adresinizi kullanmak için uygulamayı Facebook ile giriş ve izin için tekrar tıklayınız

en: We didn't find your name. Please complete your facebook account before proceeding.
tr_TR: Biz hesabınızı bulamadık. Devam etmeden önce facebook hesabını doldurunuz.

en: Login successful, redirecting...
tr_TR: Giriş başarılı, Yönlendiriliyorsunuz..

en: Thank you for registering. Please make sure to complete your profile fields below.
tr_TR: Kayıt için teşekkür ederiz. 
    Aşağıdaki profil alanları doldurun emin olun.

en: Log in with Facebook
tr_TR: Facebook ile Oturum Açın

en: Please Try Again
tr_TR: Tekrar deneyin Lütfen

en: You are already logged in. Please <a href="#" onclick="%s">refresh</a> page
tr_TR: Zaten oturum açtınız. Sayfayı <a href="#" onclick="%s">yenileyin</a> lütfen

en: Failure!
tr_TR: Hata!

en: Email successfully sent!
tr_TR: E-posta başarıyla gönderildi!

en: Remove Embed
tr_TR: Embed kaldır

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
tr_TR: Embed kodu bulunamadı 
    %s. Daha fazla bilgi görüntüle

en: Displays your most popular posts sorted by most liked
tr_TR: En popüler mesajlar en sevdim sıralama kriteri görüntüler

en: Popular Posts
tr_TR: Popüler Yayınlar

en: Title:
tr_TR: Başlık:

en: Description:
tr_TR: Açıklama:

en: Posts:
tr_TR: Mesajlar:

en: Display like counts
tr_TR: Sayıları gibi Ekran

en: Portfolio item
tr_TR: Portföy Öğesi

[ctx: category label]
en: Portfolio Categories
tr_TR: Portföy Kategorileri

[ctx: category singular label]
en: Portfolio Category
tr_TR: Portföy Kategori

en: All
tr_TR: Hepsi

en: Recent posts with thumbnails widget.
tr_TR: Küçük resim widget ile son mesajlar.

en: (Kleo) Recent posts
tr_TR: (Kleo) Son mesajlar

en: Display excerpt?
tr_TR: Ekran alıntısı?

en: Excerpt length(characters):
tr_TR: Alıntı uzunluğu (karakter):

en: Display Thumbnail?
tr_TR: Minik Ekran?

en: Show from category:
tr_TR: Kategori Göster:

en: All categories
tr_TR: Tüm kategoriler

en: Choose the Post Type:
tr_TR: Mesaj Türü Seçin:

en: Testimonial
tr_TR: Tüketici Deneyimi

en: Testimonials
tr_TR: Görüşler

[ctx: tag label]
en: Testimonial Tags
tr_TR: Testimonial Etiketler

[ctx: tag singular label]
en: Testimonial Tag
tr_TR: Testimonial Etiketi

en: Your Name
tr_TR: Adınız

en: Your Email
tr_TR: Email Adresiniz

en: Type your message...
tr_TR: Mesajınız..

en: Send
tr_TR: Gönder

en: Sending
tr_TR: Gönderiliyor

en: Please enter your name.
tr_TR: Lütfen isminizi girin.

en: Please enter your email address.
tr_TR: Lütfen E-posta adresinizi girin.

en: You entered an invalid email address.
tr_TR: Geçersiz bir e-posta adresi girdiniz.

en: Please enter a message.
tr_TR: Lütfen bir mesaj giriniz.

en: Contact Form Message
tr_TR: İletişim Formu Mesaj

en: You received a new contact form message:
tr_TR: Yeni iletişim formu mesaj aldım:

en: Name:
tr_TR: Adı:

en: Email:
tr_TR: E-posta:

en: Message:
tr_TR: Mesaj:

en: Thank you. Your message has been sent.
tr_TR: Teşekkürler. Mesajınız gönderildi.

en: Mail couldn't be sent. Please try again!
tr_TR: Posta gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin!

en: Unknown error occurred. Please try again!
tr_TR: Bilinmeyen bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin!

en: Members directory restriction
tr_TR: Üye dizini kısıtlama

en: View members directory
tr_TR: Görünüm üyeleri dizini

en: Restrict viewing other profiles
tr_TR: Diğer profilleri inceleyen sınırla

en: View members profile
tr_TR: Görünüm üyeleri profili

en: Groups directory restriction
tr_TR: Gruplar dizin kısıtlama

en: Access group directory
tr_TR: Erişim grubu dizini

en: Group page restriction
tr_TR: Grup sayfası kısıtlama

en: Access to groups
tr_TR: Gruplara Erişim

en: Site activity restriction
tr_TR: Site etkinliği kısıtlama

en: View site activity
tr_TR: Görünüm sitesi etkinliği

en: Sending private messages restriction
tr_TR: Özel mesajlar kısıtlama gönderme

en: Send Private messages
tr_TR: Özel mesaj gönder

en: Restrict users from adding media to their profile using rtMedia
tr_TR: RtMedia kullanarak profiline medya ekleyen kullanıcıları kısıtlamak

en: Add media to your profile
tr_TR: Sizin profilinize medya ekle

en: Upgrade account
tr_TR: Hesabını Yükselt

en: Not logged in
tr_TR: Oturum açık değil

en: Not members
tr_TR: Değil üyeleri

en: Show field in memberships table
tr_TR: Üyelikler tablosundaki göster alanı

en: Popular level
tr_TR: Popüler seviyesi

en: Order in Membership table
tr_TR: Üyelik tablosundaki Sipariş

en: Shop
tr_TR: Mağaza

en: SAVE NOW
tr_TR: ŞİMDİ KAYDET

en: New
tr_TR: Yeni

en: Quick View
tr_TR: Hızlı Görünüm

en: <span id="older-nav">Go back</span>
tr_TR: <span id="older-nav">Geri Dön</span>

en: in the shopping cart
tr_TR: alışveriş sepeti

en: Cart Subtotal
tr_TR: Sepeti Alt Toplamı

en: Your shopping bag is empty.
tr_TR: Sepetiniz boş

en: Go to the shop
tr_TR: Mağazaya Git

en: % items
tr_TR: % öge

en: 0 items
tr_TR: 0 öge

en: 1 item | %s items
tr_TR[0]: 1 Öge
tr_TR[1]: %s Öge

en: Shopping Cart
tr_TR: Alışveriş Sepeti

en: Checkout details
tr_TR: Ödeme ayrıntıları

en: Order Complete
tr_TR: Sipariş Tamamlandı

en: My Orders
tr_TR: Emirlerim

en: My Downloads
tr_TR: İndirilenler

en: Account
tr_TR: Hesap

en: View All Orders
tr_TR: Tüm Siparişleri Görüntüle

en: My Account
tr_TR: Hesabım

en: Live Notifications
tr_TR: Canlı Bildirimler

en: View Notifications
tr_TR: Bildirimleri Görüntüle

en: No new notifications
tr_TR: Yeni bildiriminiz yok

en: Mark all as read
tr_TR: Tümünü Okundu İşaretle

en: Featured Content
tr_TR: Öne çıkarılmış içerik

en: Tag Name
tr_TR: Etiket Adı

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
tr_TR: Etiketleri ön yüzde gösterme.

en: Please select data to import.
tr_TR: Ithal verileri seçiniz.

en: Import successful. Have fun!
tr_TR: İthalat başarılı. 
    Iyi eğlenceler!
